Баварія

Проект будинку Баварія відрізняє його широка функціональність. Площа забудови – 253 м2, загальна корисна площа – 265 м2, площа тераси – 22 м2.


Розділ: Індивідуальним замовникам, Типові проекти


Будинок з мансардним поверхом, в якому розташований кабінет, санвузол з великою пральнею, дві великі гардеробні, а також з приміщенням для сушки білизни та зберігання різних речей.
Перший поверх поділений на гостьову і спальну зону великою гардеробною, в якій є сходи для виходу на мансардний поверх. На першому поверсі є три санвузли, один з котрих знаходиться в хазяйській спальні.

Другий санвузол загального користування з великою ванною та вбудованними меблями, а третій санвузол знаходиться біля входу на задній двір.
Дві великі дитячі спальні мають кожна свою гардеробну кімнату. Велика комора-топочна, яка зручно розташована поряд з кухнею та виходом на задній двір, може вміщати в себе додаткове холодильне обладнання, лотки з овочамі ти інші господарчі приладдя.

Простора гостьова, а також кухня з великою столовою зоною та прилеглою до неї терасою, зроблять ваш дім дуже гостинним та містким для широкого кола друзів та родичів.